Aktualności DPS

PROMOCJA

Oferujemy sufity w cenie 110 zł/m2 netto wraz z montażem.
Oferta dotyczy sufitów w wybranych kolorach, o powierzchni 8 i więcej m2 oraz o płaskiej płaszczyźnie zawierającej do 6 sztuk naroży. Sufity o powierzchni mniejszej również objęte są promocją, lecz ich wycena nastąpi indywidualnie dla każdego przypadku.
Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Zachęcamy do obejrzenia tabeli kolorów i materiałów objętych promocją.

Salon wystawowy sufitów napinanych

Sufity napinane największe wrażenie robią oglądane osobiście. Aby umożliwić Państwu zapoznanie się z wszystkimi ich zaletami i atutami, uruchomiliśmy znakomicie wyposażony salon wystawowy. Na miejscu podziwiać można sufity napinane w wielu formach: gwiezdnego nieba, sufitu świetlnego czy z nadrukiem. Ponadto prezentujemy także techniki podświetlania sufitów oraz wiele innych interesujących rozwiązań. Nasi goście otrzymują również bezpłatne próbki.

Podczas wizyty w naszym salonie z przyjemnością przedstawimy Państwu szczegółowe informacje na temat instalacji rozwiązań takich jak sufit napinany. Jeśli interesuje Państwa cena takiego sufitu, to również możemy o niej porozmawiać w czasie tej prezentacji. Cennik naszych usług ustalany jest indywidualnie, w zależności od wielkości i charakteru zamówienia. Warto jednak podkreślić, że sufit napinany to inwestycja, której cena zamyka się na etapie montażu, ponieważ produkty te nie wymagają żadnych dodatkowych nakładów finansowych w trakcie użytkowania.

Salon wystawowy zlokalizowany jest w Siemianowicach Śląskich, na ul. Parkowej 13, obok Parku Pszczelnik. Jeśli zdecydują się Państwo odwiedzić naszą wystawę, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 513 109 216. Pełen cennik usług dostępny jest w naszej siedzibie.