Walory sufitów DPS

Estetyka

Stosując sufit napinany DPS można zakryć wszystkie instalacje i niedokładności starych stropów, a używając faktury – laque uzyskać optyczne powiększenie pomieszczenia.

Kolorystyka

Paleta barw zapewnia plastyczne dopasowanie sufitu napinanego DPS do wystroju, charakteru i atmosfery wnętrza.

Kształt

Instalując sufit napinany DPS można uzyskać zarówno powierzchnie płaskie i gładkie, szczelnie pokrywające powierzchnie sufitu jak również kształty owalne, łukowe, kuliste oraz przestrzenne, łamane i wielopoziomowe.

Sterylność

Sufit DPS jest łatwy w utrzymaniu czystości za pomocą roztworu wody i płynu do naczyń, a w szczeglnych przypadkach gdzie wymagany jest najwyższy stopień czystości, można używać jako sterylizatora pary wodnej, chloru, trichloru itp.

Nieprzemakalność

Sufity napinane Lublin

Materiał, z którego jest wykonany sufit napinany DPS stanowi barierę wilgotnościową. Od wewnątrz: skutecznie ochrania konstrukcję dachów (np. baseny, hale itp.). Z zewnątrz: nie pozwala na przenikanie wilgoci i wody do wewnątrz, w najwyższym stopniu zabezpieczając wystrój wnętrza przed zawilgoceniem lub zalaniem.

Antyelektrostatyczność

Płaszczyzna sufitu napinanego DPS zostaje po zamontowaniu pokryta mikronową warstwą teflonu, co zapobiega osiadaniu na jego powierzchni cząsteczek kurzu i pary wodnej, dodatkowo zabezpieczając fakturę materiału

Akustyka

Sufit napinany DPS nie obniża walorów akustycznych wnętrza poprzez rezonans fali głosowej lub jej tłumienie, natomiast aby uzyskać szczególne parametry akustyczne można wykonać wersję DPS-akustic.

Bariera termiczna

Powłoka DPS spełnia rolę katalizatora warstw powietrza pomiędzy wnętrzem a stropem tradycyjnym lub dachem. Aby uzyskać szczególnie wymagany współczynnik przenikania ciepła można wykonać wersję DPS – termic.

Montaż

Przeprowadzany jest przez specjalistyczne grupy serwisowe DPS. Jest szybki w montażu i nie wymaga przemieszczania sprzętów stanowiących wystrój wnętrza, w którym jest montowany. Oryginalny sposób montowania i wykończenia pozwala wykonywać jednolite płaszczyzny o powierzchni około 50 m2 i łączyć je w większe. Może być wielokrotnie montowany i demontowany.

Gwarancja

Wydawana jest na okres 10 lat i zapewnia niezmienność struktury materiału, z którego wykonany jest sufit napinany DPS, jak również niezmienność jego barwy i kształtu w jakim został wykonany.

Atesty

Materiał, z którego został wykonany sufit napinany DPS został poddany badaniom ogniowym w ITB oraz badaniom zdrowotnym w PZH.

Cena

Pomimo zastosowania najlepszego jakościowo materiału jest najbardziej atrakcyjny w rodzinie sufitów napinanych, a hasło „Z nami stać Cię na luksus” – nie jest bezpodstawne.