Moduły świetlne

To rozwiązanie, w którym źródłem światła są świetlówki o bardzo dobrych parametrach wydajności energetycznej i wysokiej skuteczności świetlnej, ( mogą być zastąpione przez system RBG, punktowe LED, punktowe-światłowodoweitd.) Oprawy są wykonane z anodowanych lub malowanych proszkowo profili aluminiowych, sama zaś płaszczyzna, która umożliwia równomierne świecenie modułu, bardzo korzystnie wpływa na samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniach oświetlonych tym systemem.

Produkowane są w rozmiarach standardowych: 60x120cm, 120x120cm, 120x180cm, 180x180cm, 180x240cm i 240x240cm. Ponad to oferujemy moduły kwadratowe i prostokątne o dowolnych wymiarach, których długość boku nie przekracza 2,4 mb.

Konstrukcja oprawy i płaszczyzny świetlnej umożliwia uzyskanie różnych efektów świetlnych:

  • światło przechodzi przez płaszczyznę oprawy, tworząc taflę świetlną
  • światło rozchodzi się na boki powyżej oprawy
  • światło przechodzi przez płaszczyznę oprawy oraz rozchodzi się na boki

Sufity napinane Bydgoszcz

Moduły świetlne mogą być montowane w sufitach gipsowo-kartonowych, napinanych i podwieszanych lub podwieszone pod każdym rodzajem sufitu. Istnieje także możliwość zamontowania ich na ścianach, tworząc niepowtarzalny element wystroju wnętrza.

Moduły świetlne znajdują zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach, w których wymagane jest osiągnięcie odpowiedniego klimatu:

  • Powagi i luksusu: banki, hale lotniskowe, sale konferencyjne, salony sprzedaży, biura
  • Dyskrecji, intymności i spokoju: restauracje, pomieszczenia relaksacyjne, muzea, teatry, aranżacje w prywatnych pomieszczeniach, itp.
  • Ekonomii i wydajności: hale produkcyjne, magazynowe, sklepy, markety.