O firmie

Firma jest wiodąca firmą w montażu sufitów napinanych w technologii DPS oraz CLIPSO. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu sufitów napinanych oraz CLIPSO, co pozwala nam na realizowanie najbardziej wyrafinowanych i ciekawych projektów opartych na najnowszych trendach, takich jak gwiezdne niebo, sufity świetlne czy obrazy 3D.

Nasz zespół, to wykwalifikowani monterzy, którzy zrealizują każde zlecenie w sposób wysoce dla Państwa satysfakcjonujący. Z uwagi na fakt, że specjalizujemy się wyłącznie w sufitach napinanych dojeżdżamy do każdego klienta w kraju, a wielkość zamawianego sufitu nie ma dla nas znaczenia.

Naszą siłą jest natychmiastowa reakcja na Państwa zapytania. Z uwagi na fakt, że przygotowanie oferty nie wiąże się z żadnymi kosztami, zachęcamy Państwa do zadawania pytań.

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy Projektanta – posiadamy takich, którzy chętnie doradzą jak osiągnąć najlepszy rezultat i ciekawe rozwiązanie.

Pamiętajcie Państwo, że sufity napinane nadają się do wszystkich pomieszczeń, tj. mieszkań prywatnych, biur, hal, salonów, gabinetów, basenów, szpitali, sklepów, zakładów produkcyjnych itd. Warunkiem uzyskania pełnego zadowolenia jest skorzystanie z usług naszej firmy, będącej autoryzowanym wykonawcą sufitów napinanych DPS oraz CLIPSO, dobór odpowiedniego materiału (posiadającego stosowne atesty), dobrego projektu i uzyskanie odpowiedniej ceny do proponowanej jakości.

Czekamy na Państwa!