Tkaniny i profile Clipso

Sufit napinany

Sufit napinany CLIPSO ® został zaprojektowany w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań wizualnych i akustycznych. CLIPSO ® sprawia, że remont sufitu jest prosty, szybki i bezproblemowy. Oferujemy szeroką gamę materiałów, różne kolory i rodzaje: akustyczne, antybakteryjne, przeźroczyste, drukowane, itp. Zapraszamy do naszej galerii, gdzie można zobaczyć rozwiązania dla mieszkań, domów, biur, barów, restauracji, hoteli, supermarketów, kin, basenów itd.

Pokrycia ścian

Tkaniny CLIPSO ® i znajdujące się w naszej ofercie profile do napinania pozwalają tworzyć doskonałe okładziny ścienne o wspaniałym wykończeniu, wysokiej jakości akustycznej i wizualnej. W połączeniu z nadrukami uzyskujemy wspaniałe efekty, które można zobaczyć w naszej galerii.

Cechy wspólne: PU-powlekany poliester, ogniochronny (M1), termokurczliwy, szerokość do 5,10 metra, ponad 20 kolorów. Zarówno dekoracyjne jak i funkcjonalne powłoki CLIPSO dostępne są jako: klasyczne, akustyczne, półprzezroczyste, antybakteryjne. Są odporne na brud i działanie wody.

Właściwości produktów można znaleźć na kartach technicznych, które można pobrać z sekcji dla projektantów.

Produkty mogą być stosowane do projektowania wnętrz (drukowane ściany, ścianki działowe i drukowane ekranów), do wyposażenia stoisk, do tworzenia kasetonów i innego rodzaju oznakowania i podświetlanych modułów.

Plakaty mają matowe, lekko satynowe wykończenie, bez połysku. Stosowane są do 5 m szerokości i są wyjątkowej, wysokiej jakości.

Charakterystyka: PU-powlekany poliester, ogniochronny (M1), termokurczliwy, szerokości do 5 m, różne kolory, standardowe lub akustyczne, antystatyczne, od 160 do 320 g / m², matowe, kolorowe, przeźroczyste.

Pełną charakterystykę PRINT , jak również właściwości produktu i aplikacji, można znależć na kartach technicznych, które można pobrać z sekcji dla projektantów.

Montaż sufitów napinanych

CLIPSO-FPS rodzaje profili

Do montażu powłok,  oferuje kilka rodzajów powlekanych profili.

  • Standard to profile dla tradycyjnych sufitów,
  • Q to profile do ścian,
  • J to profile clip-on profil,
  • A to profile dla sufitów samonośnych, ramek, ekranów itp.
  • FPS ® to system ram i łączników.

Pełną ofertę  jak również właściwości produktów można znaleźć na kartach technicznych, które można pobrać z sekcji dla projektantów.